RA SAUBER

Foam & Wash

CLEANFIX RA 800 SAUBER

ŠVÝCARSKÝ PROFESIONÁLNÍ MYCÍ STROJ S BATERIOVÝM POHONEM

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

RA 800 Sauber je vlajkovou lodí mezi mycími automaty CLEANFIX. Jeho robustní konstrukce a špičkové dílenské zpracování dělá z tohoto stroje zdatného pomocníka při čištění rozlehlejších ploch. Díky podvozku se 4 koly (poháněny jsou zadní kola) má stroj výjimečnou stabilitu, přičemž není zhoršena manévrovatelnost stroje a poloměr otáčení je srovnatelný s tří-kolovými stroji. Rychlost mytí podlah je u tohoto modelu v ideálním případě o 50 % vyšší, než u stroje s chodící obsluhou při nesrovnatelně nižších nárocích na obsluhu stroje. RA Sauber má nejenom výkyvnou zadní sací lištu, ale i samotnou kartáčovou hlavu, díky čemuž je schopen mýt podlahy až ke krajům. Sací lišta v zadní části stroje je chráněna robustním nárazníkem proti nechtěným nárazům při couvání. Dvojice standardně dodávaných sacích motorů o celkovém výkonu 2 700 W zajišťuje perfektní odsátí mycího roztoku a nečistot. Švýcarská kvalita je zárukou vysoké spolehlivosti a dlouhé životnosti stroje.

Stroj vykazuje díky velkému přítlaku vynikající výsledky v kombinaci se superabrazivními pady KGS FLEXIS FM, se kterými lze vyleštěnou podlahu hluboce mýt a zároveň neustále přebrušovat a konstatně tak udržovat její vysoký lesk. Tato kombinace (mycí stroj a superabrazivní pady) je ideálním systémem pro údržbu podlah po aplikaci systému SUPERBETON® bez nutnosti používat k čištění chemii.

 

Technická data

Napětí 24 V
Objem. nádrže čisté vody 130 l
Objem nádrže špinavé vody
120 l
Práce při pohybu vpřed i vzad
pouze vpřed
Pracovní šířka
76 cm
Sací šířka
105 cm
Přítlak kartáčů
60 kg
Max. pracovní rychlost 7,5 km/h
Trakce trakční motor
Maximální rychlost přesunu 9 km/h
Otáčky kartáčů 160 ot./min
Výkon motoru kartáčů 750 W
Teor. hodinový výkon 5 700 m2
Hmotnost 490 kg (vč. baterií)
Rozměry 172x72x132 cm

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Příslušenství v ceně:
sada baterií 4 x 6 V (270 Ah), automatická externí nabíječka, ploché silonové kartáče, sací eliptická lišta 105 cm, vypouštěcí hadice na čistou a špinavou vodu

Volitelné příslušenství:
plnící hadice, unašeč padů, mycí pady různé hrubosti, diamantové abrazivní pady KGS Flexis FM

 


 

TOPlist