FIREMNI PROFIL

Foam & Wash

FIREMNI PROFIL

Společnost S. U. P. spol. s r. o. vznikla v roce 1991 a celou svoji historii funguje jako výhradní dovozce a distributor předních světových značek profesionální úklidové techniky.
V segmentu dodávek sanitačních technologií pro potravinářství a veškerého souvisejícího příslušenství působíme od roku 2002 a po celou tuto dobu velmi úzce spolupracujeme se společností Anti-Germ (výrobce mycích a dezinfekčních prostředků). Díky této spolupráci můžeme našim zákazníkům nabídnout kompletní řešení sanitace potravnářských provozů, od plošné pěnové dezinfekce centrálními mycími systémy, přes mycí podlahové stroje, technologie na čištění odpadů, prostorovou dezinfekci mlžícími systémy až po dávkovací čerpadla mycích prostředků pro myčky přepravek.
Zákazníkům, kteří již vlastní sanitační technologie dodané jinými výrobci samozřejmě dokážeme poskytnout servis i na tato zařízení.
Vzhledem k podmínkám, za jakých jsou naše technologie používány, klademe velký důraz na jednoduchost obsluhy, maximální spolehlivost a minimální náklady na údržbu.
Jsme si dobře vědomi, že český trh má své specifika a v některých oblastech není dost dobře možné nasadit zařízení, která bez problémů fungují v zemích západní Evropy, do českého prostředí bez určité modifikace. Proto se přímo podílíme na vývoji a výrobních úpravách strojů určených pro náš trh tak, abychom svým zákazníkům mohli garantovat maximální spolehlivost a použitelnost námi dodaných sanitačních systémů.