CLEANFIX RA 431 B

Foam & Wash

CLEANFIX RA 431 B

ŠVÝCARSKÝ PROFESIONÁLNÍ MYCÍ STROJ S BATERIOVÝM POHONEM

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CLEANFIX RA 431 B je odolný jednokotoučový mycí automat robustní konstrukce se silným pohonem kartáče a výkonným sacím motorem. Má dlouhou životnost, jednoduché ovládání, je stabilní, dobře vyvážený, snadno se přepravuje. Nastavitelný průtok mycího roztoku. Tento stroj byl konstruován se zvláštním zřetelem na nízké provozní náklady a maximální životnost. Ve stroji je použito minimum elektronických součástí - zvedání sací lišty je mechanické, pohon stroje je realizován přes mycí kartáč, stroj nemá čerpadla - mycí roztok je dopravován na kartáč samospádem přes elektromagnetický ventil. Zákazník má při koupi na výběr mezi rovnou a eliptickou sací lištou.

Stroj vykazuje díky velkému přítlaku vynikající výsledky v kombinaci se superabrazivními pady KGS FLEXIS FM, se kterými lze vyleštěnou podlahu hluboce mýt a zároveň neustále přebrušovat a konstatně tak udržovat její vysoký lesk. Tato kombinace (mycí stroj a superabrazivní pady) je ideálním systémem pro údržbu podlah po aplikaci systému SUPERBETON® bez nutnosti používat k čištění chemii.

 

Technická data

Napětí 24 V
Celkový výkon 1 150 W
Objem. nádrže čisté vody 32 l
Objem nádrže špinavé vody
38 l
Práce při pohybu vpřed i vzad
pouze vpřed
Pracovní šířka
43 cm
Sací šířka
72 cm
Přítlak kartáče
54 kg
Rychlost otáčení kartráče 135 ot./min
Trakce přes kartáč
Teor. hodinový výkon 1700 m2
Hmotnost 122 kg (vč. baterií)
Rozměry 85x51x80 cm

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Příslušenství v ceně:
sada baterií 2 x 12 V (110 Ah), automatická externí nabíječka, plochý silonový kartáč, sací lišta 72 cm (rovná nebo eliptická)

Volitelné příslušenství:
plnící hadice, unašeč padů, mycí pady různé hrubosti, diamantové abrazivní pady KGS Flexis FM