Hydra 50/50

Foam & Wash

Hydra 50/50

Hydra 50/50 je střednětlaká centrální jednotka určená pro sanitaci středně velkých a velkých potravinářských provozů. Model 50/50 je vybaven novým typem nerezového odstřediého čerpadla s dvojicí snímačů pro automatickou regulaci průtoku (tlakový a průtokový snímač).
Jednotka Hydra 50/50 vyniká tichým chodem, bezúdržbovým provozem a dlouhou životností.
Díky kvalitním komponentům použitým při výrobě strojů je možné do čerpadla přivádět vodu až do teploty 90°C. Tlaková voda z centrální jednotky je zpravidla dovedena nerezovými tlakovými rozvody k satelitním směšovacím jednotkám Foam & Wash umístěným na koncových místech sanitace. Při použití této jednotky mohou zaráz pracovat 2 až 3 pracovníci.
Hydra 50/50 je standardně vybavena frekvenčním měničem, který automaticky mění otáčky čerpadla podle počtu otevřených trysek na centrálním systému, čímž prodlužuje životnost čerpadla a šetří náklady na el. energii.
Použití tlakového spínače pro automatický restart čerpadla zajišťuje velmi rychlou reakci čerpadla i při požadavcích na tlakovou vodu na velmi vzdálených místech sanitace (na konci připojeného tlakového rozvodu vody).
Model s označením „E“ v názvu je ekonomickou variantou stroje, kdy veškeré součásti stroje jsou připevněny na nerezovém podlahovém rámu (namísto kompaktního provedení s nerezovou skříní). 

 

TECHNICKÁ DATA 

MODEL Hydra 50/50 (E)
  
Max. tlak (bar) 50
Průtok vody (l/min) 50
Výkon (kW) 7,5
Napětí (V) 380 (50 Hz)
Max. teplota vody (°C) 90
Rozměry (mm) 150 x 50 x 33
Hmotnost (kg) 170 (120)
Průtok vody satelitem
- napěňování (l/min) 7
- oplach (l/min) 25


VOLITELNÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ

 

  • potravinářská hadice
  • pistole s rychlospojkou
  • oplachový nástavec
  • externí napěňovací satelit Foam & Wash
  • pružinový naviják