HYDRA 25/100 E /100

Foam & Wash

HYDRA 25 / 100 (E)

Hydra 25/100 je nízkotlaká centrální jednotka určená pro sanitaci středně velkých a velkých potravinářských provozů. Model 25/100 je vybaven vysoce kvalitním nerezovým odstředivým čerpadlem Grundfos série CRN s dvojicí snímačů pro automatickou regulaci průtoku (tlakový a průtokový snímač).
Jednotka Hydra 25/100 vyniká tichým chodem, bezúdržbovým provozem a dlouhou životností.
Díky kvalitním komponentům použitým při výrobě strojů je možné do čerpadla přivádět vodu až do teploty 90°C. Tlaková voda z centrální jednotky je zpravidla dovedena nerezovými tlakovými rozvody k satelitním směšovacím jednotkám Foam & Wash umístěnám na koncových místech sanitace. Při použití této jednotky mohou zaráz pracovat 3 až 4 pracovníci.
Použití tlakového spínače pro automatický restart čerpadla zajišťuje velmi rychlou reakci čerpadla i při požadavcích na tlakovou vodu na velmi vzdálených místech sanitace (na konci připojeného tlakového rozvodu vody).
Model s označením „E“ v názvu je ekonomickou variantou stroje, kdy veškeré součásti stroje jsou připevněny na nerezovém podlahovém rámu (namísto kompaktního provedení s nerezovou skříní). 
Pokud má být tato jednotka dlouhodoběji používána v kombinaci s malým počtem satelitů, doporučujeme pořídit verzi s frekvenčním měničem (výrazně menší opotřebení čerpadla, až 30% úspora el. energie).

 

TECHNICKÁ DATA 

MODEL Hydra 25/100 (E)
  
Max. tlak (bar) 25
Průtok vody (l/min) 100
Výkon (kW) 5,5
Napětí (V) 380 (50 Hz)
Max. teplota vody (°C) 90
Rozměry (mm) 150 x 50 x 33
Hmotnost (kg) 120 (70)
Průtok vody satelitem
- napěňování (l/min) 7
- oplach (l/min) 30


VOLITELNÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ

 

  • potravinářská hadice
  • pistole s rychlospojkou
  • oplachový nástavec
  • externí napěňovací satelit Foam & Wash
  • pružinový naviják