centrální střednětlaká jednotka

Foam & Wash

BOOSTER 100-27

Booster 100-27 je nízkotlaká centrální jednotka určená pro sanitaci středně velkých a velkých potravinářských provozů. Model 100-27 je vybaven vysoce kvalitním nerezovým odstředivým čerpadlem Grundfos a automatickým řízením toku (tlakový a průtokový snímač) pomocí frekvenčního měniče.
Jednotka Booster 100-27 vyniká tichým chodem, bezúdržbovým provozem a dlouhou životností.
Díky kvalitním komponentům použitým při výrobě strojů je možné do čerpadla přivádět vodu až do teploty 70°C. Tlaková voda z centrální jednotky je zpravidla dovedena nerezovými tlakovými rozvody k satelitním směšovacím jednotkám SU0127 Light umístěným na koncových místech sanitace. Při použití této jednotky mohou zaráz pracovat až 4 pracovníci nezávisle na sobě.
Použití tlakového spínače pro automatický restart čerpadla zajišťuje velmi rychlou reakci čerpadla i při požadavcích na tlakovou vodu na velmi vzdálených místech sanitace (na konci připojeného tlakového rozvodu vody).
Model s označením „F“ v názvu je ekonomickou variantou stroje, kdy veškeré součásti stroje jsou připevněny na nerezovém podlahovém rámu (namísto kompaktního provedení s nerezovou skříní). 
 

 

 

TECHNICKÁ DATA 

MODEL Booster 100-27
 
Max. tlak (bar) 27
Průtok vody (l/min) 100
Výkon (kW) 4
Napětí (V) 380 (50 Hz)
Max. teplota vody (°C) 70
Min./max. vstupní tlak 2/10


VOLITELNÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ

 

  • potravinářská hadice
  • pistole s rychlospojkou
  • oplachový nástavec
  • externí napěňovací satelit Foam & Wash
  • pružinový naviják